Maksmine

Meil ostlete 100% turvalisusega

Teie maksed on 100% turvatud, sest me kasutame turvalist serverit, kus krüpteeritakse teie tehingu detailid teie andmete kaitseks. Meie veebiaadressi juures näete tabaluku sümbolit, mis näitab, et tegemist on turvalise veebileheküljega.

Hinnad

Kõik hinnad ja maksed toimuvad eurodes (EUR). Toote juures olev hind on toote lõplikuks hinnaks ning sellele midagi juurde ei lisata.

Tellimuse töötlemine

Enne toodete välja saatmist toimuvad krediidi, aadressi ja pettuse vältimise kontrollid. Juhul, kui teie maksega esineb probleeme, siis tellimus peatatakse ning me võtame teiega ühendust.

Kuigi me anname endast parima, et hoida laoseisu korrektsena, võib tekkida ka juhtumeid, kus laoseis on ebakorrektne. Kui teie tellitud toodet ei ole laos, siis teavitame teid sellest koheselt ning pakume alternatiivseid lahendusi. Me paneme teie tooted koheselt teie poole teele, kui tellimus on lõplikult kokku lepitud.

Tollimaks

Summa, mille te maksate, on teie tellimuse lõplik summa. Tutvuge ka meie kohaletoimetamise leheküljega.

Kõikide teiste riikide puhul võib tekkida olukord, kus peate paki kättesaamise eest maksma tollimaksu. Sellisel juhul hoitakse pakki teie kohalikus tolliasutuses kinni kuni tollimaksu tasumiseni. Kui te paki eest ei tasu, siis pakk kas hävitatakse või tagastatakse meile. Kuna Little Dreamer OÜ ei oma kontrolli tollimaksu üle, siis tagasimakse soovi korral peame summast maha arvestama maksmata jäänud tollimaksu kulud, mis lisandusid meie firmale pluss toote väärtuse languse ning ladustamise ja käitlemise tasu kuni 30% ulatuses. Palun tutvuge oma riigi tollitingimustega enne tellimist, kui te pole nendega kursis.